BLUEBREAKER® Panto - Leesbril met blauwlichtfilter
Is de leesbril van I NEED YOU voorzien van een lenscoating voor beeldschermgebruik. De BLUEBREAKER® glazen absorberen minimaal 25% blauw licht. UV 400-bescherming en de HMC-coating zorgen voor een aangename kijkervaring. Het verend scharnier biedt daarnaast een hoog draagcomfort. De BLUEBREAKER® Panto is verkrijgbaar in twee kleuren, wordt geleverd met een bijpassend insteeketui van 79% gerecycled materiaal, en is beschikbaar in +0.00 tm sterkte +3.00.
Dames/Heren: Unisex
Sterkte: +1.00 / +1.50 / +2.00 / +2.50 / +3.00
Vorm: Rond
Stijl: Tijdloos
Materiaal: Kunststof frame en polycarbonaat lens
Kleuren: Havanna (G28100) en Zwart (G28000)
Merk: I Need You
Extra: Wordt geleverd inclusief opbergzakje
Tips & Advies
Geproduceerd volgens CE keurmerk en Europese Norm BS:EN14139:2010
Afmetingen: zie afbeelding
Alle betalingen bij Lezen123 vinden beveiligd plaats via de internetbetaaldienst MultiSafePay. MultiSafePay is een van de grootste Internet betaaldiensten, Geaccrediteerd bij de Nederlandse Bank en biedt een scala aan betaalmiddelen waaronder IDeal, Creditcard, Paypal, Riverty en vele andere.
Al onze producten worden met track & trace via PostNL verstuurd, ook uw brievenbuspost!
Bij het afrekenen kunt u bij de basis blijven, of uitgestelde levering en/of beschikbare tijden selecteren (eventueel met bijbetaling).
Mocht u hierover vragen hebben, dan horen we het graag.
Als een leesbril onvermijdelijk wordt, mag dat een leuke zijn. Het is mooi meegenomen als de keuze groot is en ze niet al te veel kosten.